Srpen 2009

Tajný útěk za hranice :)

31. srpna 2009 v 11:53 | Marky:)* |  Zápisníček
Wow, teda když si to tak přhrávam v hlavě jsem slušně nevychovaný spratek xD
A proč vlastně? Moje kamarádka z Polska Joanna mi nasadila brouka do hlavy. Chtěla by se po tom roce a půl co si s ní píšu semnou vidět. A skvělá příležitost bude někdy v Berlíně. A jelikož vim, že by mi to nikdy mamka nedovolila, řeknu mámě, že jedu s kamarádkou k ní na chatu blízko hranicím s Německem. Teda řeknu, já už jí to řekla. No a přitom pojedu vlakem (Plzeň-Most-Ústí nad Labem-Berlín). V Mostě naberu Ilu a pojedem spolu do Ústí, kde přelezeme na vlak do Berlína. Snad by s náma jela i Kajushka. V Berlíně budeme celý den a večer se opět nočním vlakem vrátíme z5. Ani nevíte jak moc se těším. Né jenom, že tam budu s Joannou, Ilou a možná Kajushkou, ale taky uvidim ještě pár lidí, který chci vidět! :)
A pak samozřejmě Berlín. Krásné město ve kterém jsem nikdy nebyla. Moc si přeju aby to vyšlo, protože do Německa se opět podívám až příští rok. A to je ještě dlouhá doba.

Můj domov

30. srpna 2009 v 12:00 | Marky:)* |  Fotky "Kusovky"
Můj domov, neboli noční sídliště v Plzni. ;)
Foceno z mého okna z pokoje :)

" alt="(c) Marky [m-a-r-k-e-t-k-y.blog.cz]" class="center"]

Skříňka ujetý puberťačky

29. srpna 2009 v 17:21 | Marky:)* |  Moje fotky, moje zážitky...
Vyfotila jsem vám mojí skříňku, kterou jsem dneska kompletně vyklidila a dala do ní moje vzpomínky na 1.8.2009.

Dveře té skříňky. Fotka s Richiem a dole s Izzym. Veprostřed vstupenka na setkání a to žluté je to co jsem měla na setkání na zápěstí. A ty stříbrný papírky? Ty lítali kolem US5 a já si jich pár ( tak 30 xD) vzala.
" alt="(c) Marky [m-a-r-k-e-t-k-y.blog.cz]" class="center"]
A vevnitř ve skříňce ;) Věci s US5 ;) Hezky jsem je tam zavřela :D

" alt="(c) Marky [m-a-r-k-e-t-k-y.blog.cz]" class="center"]

Velký úklid v mém životě! :)

29. srpna 2009 v 16:59 | Marky:)* |  Zápisníček
Wow, dneska jsem se rozhodla, že pod louhé době uklidím pořádně svůj pokoj. A né jenom svůj pokoj, ale i svůj život. Všechny vzpomínky zavře do krabičky a strčim do skříně. Proč? Protože začíná můj nový život. A ten začíná nástupem na střední. A do té doby chci všechno pořádně uklidit! :)

Snažím se ;)

28. srpna 2009 v 20:36 | Marky:)* |  Zápisníček
Snažím se, aby to tu nestálo a myslím, že až po 1. září se mi to opět povede. Teďko mam dost práce. Připravuju pro fanynky US5 překvapení. Řekla bych vám ho, ale vím, že sem některé fanynky chodí a to by pak nebylo překvápko.

Roxynka (králík)

26. srpna 2009 v 20:00 | Marky:)* |  Markétky zvěřinec
Roxy, můj první králík. Měla jsem ho 3 měsíce a pak umřela na zánět v dutině nosní. Byli jí 4 měsíce, když jí operovaly a ona to nepřežila :(
" alt="(c) Marky [m-a-r-k-e-t-k-y.blog.cz]" class="center"]

Křečulka

26. srpna 2009 v 13:09 | Marky:)* |  Markétky zvěřinec
Wow, tak jsem prolézala starý fotky ve složce a našla jsem tam tuhle fotku. Je to můj první křeček a zrovna tady sedí v kapuce od mýho županu. Už je chudák pár let po smrti :(
Jmenoval se jednoduše, Křečulka :*
" alt="(c) Marky [m-a-r-k-e-t-k-y.blog.cz]" class="center"]

Mladší sourozenci jsou prostě rozmazlení!

26. srpna 2009 v 12:41 | Marky:)* |  Zápisníček
Mam to dama už jedenáct let! Mladší ségru. Občas to s ní jde, ale odemně jako od její starší sestřičky se čeká, že jí bude se vším pomáhat! Zachvíli začne škola a mě to opět nemine. Denně budu slýchat tu jednu jedinou větu: "Markéto, pomoc Lucině s úkolem z češtiny!"

Nám studentům zbývá jen 6 dní volna

25. srpna 2009 v 14:06 | Marky:)* |  Zápisníček
" alt="(c) Marky [m-a-r-k-e-t-k-y.blog.cz]" class="left"]
Jo, jo jo. Zbývá jen 6 dní prázdnin a ten 7. den hezky ráno vstávat brzo a jde se do školy. Já nasednu na autobus a pak ještě dvakrát přestoupim v přecpané Plzni a když budu mít štěstí, tak se i včas dostanu do školy.
A jelikož jdu do prváku, tak my máme školu až od devíti. Tak alespoň nebudu muset vstávat ráno před sedmou hodinou xD
První týden budu normálně online, ale ten druhý jedem někam za Rokycany na seznamovák. Na svojí novou třídu se těšim, ale na ten seznamovák ani ne. Bude hodně o sportu a mě třeba lezení po skalách nic neřiká xD
S většinou ze třídy se už znam, tak ani nebudu mít takový nervy první den do té školy jít. :)

Byla to hrozná noc...

25. srpna 2009 v 10:31 | Marky:)* |  Zápisníček
Byla to hrozná noc, noc plná čekání na jednu jedninou SMS. Byla jsem nervní a vystresovaná a do toho mi pár lidí psalo nějaký SMS s kravinama. Pardon, ale já to jako kravinu brala. Pokaždý když mi zapípal mobil a já měla naději, že je to Tomáš (bratrancovo kamarád) a že je všechno v pořádku.

Nejhorší minuty mého života...

24. srpna 2009 v 22:06 | Marky:)* |  Zápisníček
Já..nevim kde mam začít. Je to přesně 27 minut co tu sedim a čekam. Čekam na jednu jedinou zprávu typu "Všechno je v pořádku", ale nějak se nemůžu dočkat. Sem píšu asi jenom proto, že čekam, že by mi to mohlo urychlit čekání. Dočkam se?

Můj malej úchyláček aneb takzvaný skrček mrňavý

23. srpna 2009 v 1:23 | Marky:)* |  Zápisníček
Každej kdo si přečetl ten titulek ví, že jde o Kajushku xD Tak každej asi ne xD
Dneska jsme spolu celej večer na ICq a neděláme nic jinýho než kravnem. xD Nejdřív ona provokovala mě a pak jsem jí to dala všechno pořádně sežrat xD (Vzpomeň si Kajush na tu povídku xD) Nakonec jsme se obě docela uklidnily, ale tak co. Já jí mam ráda xP I když to možná občas nevypadá xD (Promiň za tu facku na vlakáči xD) Vysvětlim vám to.

Vítej zpět anebo konečně mam svůj notebook! :*

22. srpna 2009 v 16:00 | Marky:)* |  Zápisníček
Jsem šťastná! Konečně mam zpátky svůj notebook i s funkčním internetem! :* Musela jsem celý 2 týdny trpět na ségry počítači! :(
Ale už je opět tady, semnou xD

Affs aneb moje internetová rodinka

22. srpna 2009 v 0:48 | Marky:)* |  Zápisníček
" alt="(c) Marky [m-a-r-k-e-t-k-y.blog.cz]" class="left"]
Affs beru jako takovou internetovou rodinku. Proto opravdu nechci, aby byl můj affík někdo kdo neví, že tenhle blog existuje, ale přidal si mě jenom kvůly nějakýmu šáhlímu závodu "Kdo bude mít víc SB!".
Svojí "rodinku" navštěvuju každý den a píšu komenty. I když nejsem robot a taky nestíham všechno! Proto od teď nebudu spřátelovat s každym, ale řádně jeho blog projedu a ohodnotim jestli to má smysl. Opravdu budu spřátelovat jenom s těmi blogy, které mě něčím zaujmou, abych se tam ráda vracela.

Aktuální seznam Affs najdete v menu ;)
-Marky:)*


Trestu jsem neunikla! x(

21. srpna 2009 v 20:08 | Marky:)* |  Zápisníček
" alt="(c) Marky [m-a-r-k-e-t-k-y.blog.cz]" class="left"]
Menší problém mam doma. xD Včera jsem se fotila a zrovna ta fotka s tou kytkou ve vlasech (ta nalevo) mi málem připravila o život! x( xD
Ta kytka je totiž muškát od mamky z balkonu a ona se jaksi dozvěděla, že jsem jí utrhla a málem mi zabila xD
Ještě jsem se rozmýšlela jesli jí mam utrhnout nebo nemam. Rozhodlo se, že ano a trestu jsem neunikla. Musela jsem vytřít pokoj a utřít prach v obýváku! x( HUMUS! A to všechno kvůly podělaný kytce! xD
-Marky :)*

PS:Poslední dobou se nějak nudim! x( Nic mi nebaví x( Pokud by měl někdo zájem, můžeme pokecat ;) Stačí napsat e-mail Marky.24@seznam.cz ;)
PS2: Ani jsem se nepochlubila. Včera jsem tu brigádu dostala xP xD


Pohovor s horečkou

20. srpna 2009 v 15:48 | Marky:)* |  Zápisníček
" alt="(c) Marky [m-a-r-k-e-t-k-y.blog.cz]" class="left"]
No neni to super? Dneska mam jít na ten pohovor na brigádu a já už mam od včerejška horečku. A jelikož mi nějak prášky nezabírají, tak zrovna moje teplota vylezla na celých 37,8 stupně.
Krása. Až na to, že mi třeští hlava a bolí oči jsem v pohodě, tak snad nebudu na pohovoru mluvit z cesty xD
Teďko jsem se dostala z postele a měla bych si jít umejt hlavu a tak. Jináč mi docela štve, že mě něco skolilo na konci prázdnin. V pondělí mam spicha s budoucí spolužačkou, takže musim být fit, protože se na ní děsně těšim :)

Chcete mi pomoct?

20. srpna 2009 v 10:38 | Marky:)* |  Zápisníček
Pokud nemáte co deělat a máte minutku čas, tak pro mě můžete hlasovat. Zase já magor se přihlásila do nějaký soutěže na bravogirl.cz s fotkou. xD

Budu ráda, když kliknete na kytičku >TADY<

Kujůů za každej hlásek ;)*

Z jedné brigády do druhé

19. srpna 2009 v 19:29 | Marky:)* |  Zápisníček
" alt="(c)Marky [m-a-r-k-e-t-k-y.blog.cz]" class="left"]
Ahojky :)
Chci se pochlubit, protože zítra jdu s kámoškou na pohovor na další brigádu. Teda ta co teď mam mě jaksi nebaví (koho by bavilo uklízet, že?xD) a tentokrát jde o prodej drobných předmětů. Pracovní dobu si můžu určit sama, takže to fakt můžu dělat celoročně. Snad to vyjde a tu brugádu získám, protože se mi opravdu na rok hodí.
Ano snad budu jeden z těch otravných lidí co vás zastaví na ulici a nutí vám si koupit magnetek za 30 Kč. xD
Takže zítra v 18:00 koukejte držet palce ;)

A jedna z novějších fotek. Jak jí okomentovat? Dilina s orbitkama xD Prostě nuda ve vlaku ;)

Menší výpadek a konec prázdnin

18. srpna 2009 v 16:16 | Marky:)* |  Zápisníček
" alt="(c)Marky [m-a-r-k-e-t-k-y.blog.cz]" class="left"]
Včera jsem měla menší výpadek, takže si toho článku pod tímhle nevšímejte. Ovšem já se nikdy nerozčílim zbytečně, vždycky za tim něco je.
Je tu konec prázdnin a já se chci zeptat jen na jednu věci. Jak se těšíte do školy?
Možná to bude znít neuvěřitelně přiblbe, ale já se těším. Základní školu mám zasebou a vzhůru na střední. Na střední se těšim asi proto, že jsem se dostala tam kam jsem chtěla. Střední odborná škola obchodu, služeb a a provozu hotelů. Ani nevíte jak se tam těšim. Vybrala jsem si obor cestovní ruch s maturitou a v prváku pojedeme v červnu na praxi do Itálie a v květnu poletíme na Krétu. Taky znam většinu ze třídy do který jdu a vím s kým budu sedět. Kdybych tam nikoho neznala asi bych sem teď psala depresivní články jakej mam strach. xD

free image host